Wózki manualne

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY SOMA
WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY SOMA SM-802 Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki wyposażony w szybko złącza, odchylane podłokietniki, odczepiane podnóżki, poduszkę, lane koła przednie o dużej grubości oraz pneumatyczne koła tylne. Opcjonalnie dostępna jest również wersja z hamulcami dla opiekuna (SOMA SM-802 WB
eclips x 4 kids
Wózek wykonany z aluminium dedykowany dla dzieci do samodzielnego poruszania się. Konstrukcja modułowa , umożliwiająca różne regulacje i doposażenie w wiele opcji dodatkowych.    Zmiana wysokości siedziska od podłoża,    zmiana kąta nachylenia siedziska,    zmiana środka ciężkości,    aluminiowe ochraniacze,    możliwość zmiany głębokości siedziska.
SAGITTA Kids
SAGITTA KidsWózek ze stopów lekkich dla dzieci aktywnyAktywny wózek na sztywnej ramie z aluminium. Dedykowany dla dzieci, które samodzielnie poruszają się na wózku. Niezastąpiony w codziennym życiu. Szkoła , przedszkole, zabawa na podwórku nie stanowią bariery. Dzięki Sagicie dziecko uczy się samodzielności i aktywnego funkcjonowania w swoim środowisku. Z Sagittą Dziecko od wczesnych lat przygotuje się do aktywnego funkcjonowania w przyszłym życiu.
SAGITTA KIDS SI
SAGITTA KIDS SI Wózek ze stopów lekkich dla dzieci z regulowanym kątem siedziskaWózek aktywny dla dzieci Sagitta kids umożliwia samodzielność dziecka poruszającego się na wózku. Dziecko od wczesnych lat przygotuje się do aktywnego funkcjonowania w przyszłym życiu. Teleskopowa konstrukcja ramy umożliwia zmianę szerokości siedziska w zakresie 24 cm-34cm. Jedyną rzecz jaką należy zakupić to płytę podnóżka oraz tapicerkę. Jednakże jest to koszt niewspółmiernie mały w stosunku do konieczności zakupu całego nowego wózka. Biorąc pod uwagę , że NFZ refunduje wózki dla dzieci raz na 3 lata jest to bardzo istotna korzyść dla rodziców.
Asystent opiekuna
V-DRIVEAsystent opiekunaV-Drive jest to elektryczne wspomaganie , które ułatwia manewrowanie i kontrolę nad wózkiem przez osobę która pcha wózek manualny. V-Drive przejmuje cały wysiłek opiekuna na siebie kiedy niejednokrotnie trzeba wprawić w ruch i utrzymać kontrolę nad dużym ciężarem jaki stanowi wózek i  siedzący w nim pacjent. Urządzenie szczególnie spisuje się w terenie o dużym nachyleniu.
D200
Wózek zrobiony jest z aluminium . D200 Został zaprojektowany tak aby gwarantować maksymalną wytrzymałość, duży komfort oraz optymalną ilość parametrów ustawianych pod potrzeby użytkowników w swojej klasie. 
9300
9300Wózek specjalny z dodatkową funkcją toaletowąWózek sanitarny model 9300 jest konstrukcją , która łączy w sobie dwie funkcje :1. Funkcję wózka  stabilizującego plecy i głowę.2. Funkcję wózka toaletowego.
JAZZ S50 Hem2
JAZZS50 Hem2Wózek dla osoby po udarze z praliżem jednostronnym.Wózek stalowy JAZZS50  z mechanizmem napędu na jedną rękę . Dedykowany dla osób po udarach mózgu w wyniku czego dochodzi do paraliżu dwu_kończynowego połowicznego. Mechanizm HEM2 pozwala na poruszanie się na wózku przy użyciu tylko jednej ręki. Również hamulec jest tak skonstruowany , że umożliwia blokowanie kół przy użyciu tylko jednej ręki.