Sypialnia

Łóżko rehabilitacyjne Leo Wide
ZWIĘKSZONA SZEROKOŚĆ ŁÓŻKA  – nowość na rynku łóżek rehabilitacyjnych. Zastosowaliśmy konstrukcję nożycowo pantografową, pozwalającą na ukrycie siłowników i osiągnięcie w ten sposób atrakcyjnego wyglądu połączonego z komfortem. Drewniana obudowa jest niezależna od konstrukcji, co daje możliwość jej wymiany bez ingerencji w funkcjonowanie łóżka. Leo posiada wyjątkowy zakres regulacji wysokości, co łączy typowe, standardowe modele z ich wersjami „low”. Solidna rama łóżka zapewnia zarówno wyjątkową stabilność jak i lekki wygląd.
Łóżko rehabilitacyjne Leo "S"
DZIELONE PORĘCZE – nowość w gamie naszych produktów Podążając za trendami rynkowymi oraz nowoczesną techniką branży medycznej zaprojektowaliśmy Leo aby sprostać Państwa wymaganiom i zapewnić optymalny komfort opieki nad osobami  wymagającymi hospitalizacji niepełnosprawnymi oraz. Szeroki zakres udogodnień jaki oferuje Leo pomaga personelowi medycznemu w świadczeniu dobrej opieki nad chorym, jak również zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkownikowi.
Łóżko rehabilitacyjne Aries 02
MECHANICZNA REGULACJA SEKCJI PLECÓW. Nasze łóżka cechuje solidna, stalowa konstrukcja, pokryta bardzo wytrzymałym lakierem proszkowym. Leże łóżka, wykonane z siatki stalowej, podzielone jest na dwie sekcje, z czego sekcja pleców jest regulowana mechanicznie. Łóżko wyposażone jest w pełnej długości poręcze, wysokiej jakości szczyty oraz wysięgnik.
Łóżko rehabilitacyjne Aries 03
MECHANICZNA REGULACJA SEKCJI PLECÓW, UDA I PODUDZIA.   Łóżko ARIES 03 przeznaczone jest do użytku zarówno w domach prywatnych, domach opieki, domach Seniora jak i szpitalach. Zostało zaprojektowane tak, aby przy niskiej cenie oferować podstawowe funkcje. Jego prosta, ale stabilna i wytrzymała konstrukcja pokryta jest lakierem proszkowym. Leże, dostępne jedynie z wypełnieniem ze stalowej siatki, podzielone jest na cztery sekcje co pozwala na mechaniczna regulacje sekcji pleców, uda oraz podudzia.
Łóżko rehabilitacyjne Aries Optima
Funkcje podstawowych modeli ARIES + szczyty z chromowanej  rurki. Łóżko ARIES OPTIMA przeznaczone jest do użytku zarówno w domach prywatnych, domach opieki, domach Seniora jak i szpitalach. Zostało zaprojektowane tak, aby przy niskiej cenie oferować podstawowe funkcje. Jego prosta, ale stabilna i wytrzymała konstrukcja pokryta jest lakierem proszkowym. Leże, dostępne jedynie z wypełnieniem ze stalowej siatki, może występować w wersji dwu jak i cztero-sekcyjnej.
Materac piankowy
T25/T35 Materac piankowy o gęstości 25 lub 35 kg/m3 z uwagi na swoje walory użytkowe jest najczęściej stosowanym w podstawowej opiece medycznej. Posiada antyalergiczny, paroprzepuszczalny, nieprzemakalny pokrowiec, zapinany na zamek błyskawiczny, co umożliwia łatwe zdejmowanie poszycia oraz możliwość dezynfekcji.
Materac przeciwodlezynowy z pianki wysokoelastycznej - 90x200x12 cm
Materac typu "Gofer"P25/P35 Specjalna konstrukcja materaca w postaci wycięć w kształcie bloków zapewnia cyrkulację powietrza oraz równomierne rozłożenie nacisku na ciało użytkownika. Materac ten jest szczególnie polecany w profilaktyce przeciwodleżynowej. Posiada antyalergiczny, paro-przepuszczalny, nieprzemakalny pokrowiec, zapinany na zamek błyskawiczny, co umożliwia łatwe zdejmowanie poszycia oraz możliwość dezynfekcji.Do zastosowania w łózkach z regulowanym stelażem.