Sztućce dla niepełnosprawnych

Łyżka ciężka (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147600 Wykonany ze stali nierdzewnej z czarnym plastikowym uchwytem (PP). Uchwyty są spłaszczone, co zapobiega obracaniu się sztućców w dłoni. Wszystkie sztućce są lekkie i ciężkie. Łyżka z łatwością zgina się pod żądanym kątem w lewo lub w prawo. Sztućce można ustawiać pod kątem kilka razy bez uszkodzenia. Długość rękojeści 10 cm. Uchwyt grubości Ø 27 mm.
Łyżka lekka (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147650 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej. Łyżkę można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonana jest łyżka umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Widelec ciężki (zginalny)
SWERECO Art. nr: 147750 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej. Widelec można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Widelec lekki (zginalny)
SWERECO Art. nr: 147800 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej. Widelec można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Nóż ciężki
SWERECO Art. nr: 147850 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej.  Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Nóż lekki
SWERECO Art. nr: 147900 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej.  Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Widelec Good Grips (zginalny)
SWERECO Art. nr: 147925 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa powlekanego gumą. Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni.  Widelec można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 30 mm.
Łyżeczka do herbaty Good Grips (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147927 Wykonana ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa powlekanego gumą. Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Łyżeczkę można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 30 mm.
Łyżka Good Grips (zginalna)
SWERECO Art. nr: 147928 Wykonana ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa powlekanego gumą. Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Łyżeczkę można dostosować poprzez wygięcie końcówki w prawo lub w lewo. Stal z której wykonany jest widelec umożliwia wielokrotne wyginanie. Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 30 mm.
Nóż do sera GRIP
SWERECO Art. nr: 132201 Nóż do krojenia sera z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego, matowego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce.