Noże i deski do krojenia

Nóż ciężki
SWERECO Art. nr: 147850 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej.  Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Nóż lekki
SWERECO Art. nr: 147900 Wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z czarnego tworzywa (PP). Uchwyt ma spłaszczoną powierzchnię, co zapobiega możliwości obracania się sztućca w dłoni. Wszystkie sztućce dostępne są w wersjach, lekkiej i ciężkiej.  Długość uchwytu 10 cm. Grubość uchwytu 27 mm.
Nóż do sera GRIP
SWERECO Art. nr: 132201 Nóż do krojenia sera z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego, matowego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce.
Nóż do sera
SWERECO Art. nr: 132507 Nóż do krojenia sera z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce.  
Nóż do chleba
SWERECO Art. nr: 132503 Nóż do krojenia chleba z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Noże są dostarczane w etui. Można myć w zmywarce.
Nóż do owoców
SWERECO Art. nr: 132505 Nóż do obierania owoców z ergonomicznym uchwytem, który zmniejsza obciążenie dłoni i ramienia. Uchwyt wykonany z profilowanego tworzywa sztucznego. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Noże są dostarczane w etui. Można myć w zmywarce.