Wyposażenie obiektów

FOTEL ASTER
FOTEL  z funkcją leżanki Nasz fotel z funkcją leżanki stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy opiekują się swoimi bliskimi w szpitalach czy domach opieki ale także dla osób starszych. Aster może być używany jako fotel w ciągu dnia ale także spełniać funkcję wygodnej leżanki dla tych, którzy potrzebują snu. Ten szeroki zakres zastosowań możliwy jest dzięki specjalnemu i bardzo intuicyjnemu systemowi regulacji. Fotel Aster cechuje ergonomiczny kształt, komfortowo wyprofilowane oparcie i siedzisko, zastosowanie najwyższej klasy materiałów. Jest to produkt, który spełnia najwyższe standardy w opiece medycznej ale także gwarantuje atrakcyjny wygląd.
Materac piankowy
T25/T35 Materac piankowy o gęstości 25 lub 35 kg/m3 z uwagi na swoje walory użytkowe jest najczęściej stosowanym w podstawowej opiece medycznej. Posiada antyalergiczny, paroprzepuszczalny, nieprzemakalny pokrowiec, zapinany na zamek błyskawiczny, co umożliwia łatwe zdejmowanie poszycia oraz możliwość dezynfekcji.
Materac przeciwodlezynowy z pianki wysokoelastycznej - 90x200x12 cm
Materac typu "Gofer"P25/P35 Specjalna konstrukcja materaca w postaci wycięć w kształcie bloków zapewnia cyrkulację powietrza oraz równomierne rozłożenie nacisku na ciało użytkownika. Materac ten jest szczególnie polecany w profilaktyce przeciwodleżynowej. Posiada antyalergiczny, paro-przepuszczalny, nieprzemakalny pokrowiec, zapinany na zamek błyskawiczny, co umożliwia łatwe zdejmowanie poszycia oraz możliwość dezynfekcji.Do zastosowania w łózkach z regulowanym stelażem.