Wózki manualne Vermeiren

9300
9300Wózek specjalny z dodatkową funkcją toaletowąWózek sanitarny model 9300 jest konstrukcją , która łączy w sobie dwie funkcje :1. Funkcję wózka  stabilizującego plecy i głowę.2. Funkcję wózka toaletowego.
JAZZ S50 Hem2
JAZZS50 Hem2Wózek dla osoby po udarze z praliżem jednostronnym.Wózek stalowy JAZZS50  z mechanizmem napędu na jedną rękę . Dedykowany dla osób po udarach mózgu w wyniku czego dochodzi do paraliżu dwu_kończynowego połowicznego. Mechanizm HEM2 pozwala na poruszanie się na wózku przy użyciu tylko jednej ręki. Również hamulec jest tak skonstruowany , że umożliwia blokowanie kół przy użyciu tylko jednej ręki.
V200 Hem2
V200 Hem2Wózek dla osoby po udarze z praliżem jednostronnym.Wózek aluminiowy V200z mechanizmem napędu na jedną rękę . Dedykowany dla osób po udarach mózgu w wyniku czego dochodzi do paraliżu dwu-kończynowego połowicznego. Mechanizm HEM2 pozwala na poruszanie się na wózku przy użyciu tylko jednej ręki. Również hamulec jest tak skonstruowany , że umożliwia blokowanie kół przy użyciu tylko jednej ręki.
Asystent opiekuna
V-DRIVEAsystent opiekunaV-Drive jest to elektryczne wspomaganie , które ułatwia manewrowanie i kontrolę nad wózkiem przez osobę która pcha wózek manualny. V-Drive przejmuje cały wysiłek opiekuna na siebie kiedy niejednokrotnie trzeba wprawić w ruch i utrzymać kontrolę nad dużym ciężarem jaki stanowi wózek i  siedzący w nim pacjent. Urządzenie szczególnie spisuje się w terenie o dużym nachyleniu.
D200
Wózek zrobiony jest z aluminium . D200 Został zaprojektowany tak aby gwarantować maksymalną wytrzymałość, duży komfort oraz optymalną ilość parametrów ustawianych pod potrzeby użytkowników w swojej klasie.